MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 8146529
nr 814 6529
Serveringsvagn
Teak, 1950-tal,
Kondition: slitage
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 18 mars 2013
kl 20:21:01
100 kr
350 kr
350 kr
600 kr
500 kr